Gave dingen meegemaakt als team Woonvreugde, maar zeker ook trieste dingen mee moeten maken als team Woonvreugde!
Zo, dat was 2024… Een jaar met vele gezichten!
Gave dingen meegemaakt als team Woonvreugde, maar zeker ook trieste dingen mee moeten maken als team Woonvreugde!
Als ik zo zit te overdenken wat 2024 ons allemaal heeft gebracht dan beginnen we in ieder geval positief en eindigen we positief… Het aantal felicitaties welke we dit jaar hebben mogen overbrengen is ongeveer gelijk gebleven. We begonnen het jaar goed met mooie opdrachten en verkopen, in de zomer konden we iets minder kopers en verkopers feliciteren, maar we eindigden 2024 toch ook weer groots… Eigenlijk liep ons hele jaar wel zo!
Onze makelaar Daphne mochten we in de eerste helft van 2024 trots feliciteren met het behalen van haar Register Taxateur titel, en of dat al niet genoeg was heeft ze in de tweede helft ook nog eens Register Makelaar aan haar naam mogen toevoegen. Knappe prestatie Daphne de Kok RM/RT. Die titels mag je in ons vak niet zomaar voeren maar door toewijding terecht dat jij dat wel mag!
Lisa, onze Assistent Makelaar, gaat ook voortvarend door met haar ontwikkeling als mens en makelaar… Ook in 2024 heeft ze weer een aantal certificaten behaald van de opleiding Kandidaat Register Makelaar en komt ze steeds een stukje verder in haar professionaliteit als makelaar. Dus op naar glorie, van ARMT naar Lisa Westdijk KRMT zou ik zeggen.
Zoals ik al beschreef hebben we als team ook trieste dingen meegemaakt in 2024. In het begin van het jaar kreeg ‘onze’ Gri-ja nog positief nieuws en hoopten we je 10 jarige jubileum te kunnen gaan vieren, maar al snel bleek die rotziekte weer terug te zijn en mocht een heel behandeltraject helaas niet baten… Het belletje dat ik kreeg dat je ons plots ontvallen was snapte ik helemaal niet… Gek, onwerkelijk maar helaas toch waar.
Gri-ja, je kan trots zijn op je kinderen en kleinkinderen. Die maakten er een waardig afscheid van en regelden alles keurig netjes! Als professioneel makelaarskantoor, waar jij een gewaardeerd onderdeel van was, merkte Daphne, Lisa en ik ineens wel dat wij als mens heel veel moesten schakelen tussen emotie en professionaliteit bij het verkopen van een woning van een naaste… Maar mooi om te merken dat het zo in trek was! En een springplank met een extra dimensie terug naar het Westland, waar jij en ik zijn begonnen. Extra mooi dat jouw woning ons weer heeft getriggerd om ook het mooie Westland meer te omarmen. Bedankt! Van het één kwam het ander en hebben we ondertussen al mooie mond- op mondreclame mogen voortbrengen in Westland!
Na een paar maanden merken wij toch dat jouw stille ‘manusje van alles’ kracht onvervangbaar is binnen team Woonvreugde. Dat gaan we dan ook maar niet proberen en pakken zelf wat administratieve zaken op… Ondertussen gaan we aan de andere kant versterking zoeken, een ‘creatieve tik-tokkende social-media content manager met affiniteit met de makelaardij’ ofzo. Ik ben benieuwd wat 2025 ons allemaal gaat brengen maar ik heb er eigenlijk wel alle vertrouwen in.
Bedankt voor een bijzonder 2024 met team Woonvreugde, Daphne, Lisa en Gri-ja… En op naar een geweldig 2025 met Daphne, Lisa en de vacante creatieve tik-tokkende social-media content manager met affiniteit met de makelaardij 😉
Jan Vreugdenhil RM / RT TEAM WOONVREUGDE